בריכות נוי ומפלים בעיצוב נהדר

לקטלוג בריכות נוי ומפלים>>

מרבית הבתים והדירות מעוצבים באופן שמשאיר את הטבע בחוץ. זה די חבל, מפני שאלמנטים מעשי ידי אדם עשויים ליצור תחושה לא מספקת, לא מושלמת, יש אומרים אפילו מנוכרת. אך אפשר אחרת. על מנת להכניס את האלמנטים הטבעיים והאסתטיים הביתה, לא חייבים להשקיע באוסף תמונות נוף, דווקא. אפשר לבנות בריכות נוי ומפלים בעיצוב נהדר. אפשר לבנות אותם לגינה עירונית או לבית פרטי. אפשר לעצב אותם גם כך שיתאימו לגג בנוי, למרפסת יפה. כשמכניסים את הטבע פנימה, מכניסים גם המון שמחה ללב. כמו כן בריכה לא יציבה יכולה לגרום להצפה ורטיבות מתחת לרצפה

 

בריכות נוי ומפלים בעיצוב טבעי מרהיב 

בריכות לנוי ניתן לעצב בתוספת כל מיני אלמנטים. המטרה המרכזית היא לעשות באלמנטים הללו שימוש חכם, כך שהעיצוב ייראה טבעי, נעים, לא מעושה או מלאכותי. ניתן להוסיף אבנים, מפלים, חלוקי נחל, למקם בסמוך דשא או שיח, ספסל ואפילו להכניס דגים שישחו באופן טבעי כמו דגים בתוך המים. עיצוב טבעי מרהיב, בסגנון שמדבר אליכם. בבית שלכם. 

 

יופי לעיניים, צלילים לנשמה

בריכות נוי ושילוב עם מפלים הופכות למוצלחות כל כך שכן הן פועלות על כמה חושים. שלא כמו תמונה סטטית, המים נמצאים בזרימה. המפלים יוצרים תנועה מתמדת, מעודנת. כפי שאנחנו כאנשים נמצאים בתנועה ובזרימה, כפי שהטבע בחוץ תמיד זורם ונע, כך בדיוק מתרחש בבריכה. בריכות נוי ומפלים, גם בגלל חוש השמיעה. כן, לא רק המראה מחזיק את ההוד הזה. צליל המים הזורמים, המפל המשתפך, הפכפוך העליז, כל אלה ממש תאווה לאוזניים. כשרואים יופי טבעי ושומעים צלילים טבעיים ומרגיעים, ההרמוניה נכנסת לא רק לבית לא גם לנשמה. 

 

מפל מרשים של יופי וכיף 

חשוב להוסיף כי מפלים יפים ומיוחדים יכולים להפוך בקלות גם למפלים של כיף. לגעת במים, לשמוע את הפכפוך, לראות את היופי. ואפשר לשלב מפלים בהזמנה גם אם יש לכם בריכת שחיה. רציתם מפל של יופי וכיף, בשילוב בריכת נוי מרהיבה (עם או בלי דגים נלווים)? בריכות נוי ומפלים בתכנון וביצוע של Wow design. עיצוב משגע, התאמה לסביבה שלכם. בריכות קטנות, בריכות גדולות, הכל בעיצוב טבעי, יפה, מרגיע ומרשים. 

בריכות נוי ומפלים