לא בשביל לשחות: בניית בריכת דגים

לקטלוג בריכות דגים>>

בריכה שאיננה לשחייה תתאים מאוד לצרכי נוי. נבהיר למה אנו מתכוונים. למקווי מים טבעיים יש איכות מיוחדת. היופי של האגם, ההוד של הנחל, את הדברים הללו אנו מאוד מוקירים. אם רוצים להוסיף הוד, נוי והדר לסביבה המגורים, אפשר לעשות זאת בעזרת בריכה מיוחדת. בניית בריכת דגים: לא בשביל לשחות. לא בשביל לצלול. בשביל האיכות והיופי, השלווה וההוד. 

בניית בריכת דגים לגינה או למרפסת 

עם כל החיבה ליופי של דגים השוחים באקווריום, אין כמו הצפייה בדגים השוחים להם בחופשיות, בבריכה שעוצבה באופן מקצועי. בניית בריכת דגים מחייבת שימת לב להתאמה אסטטית עם הסביבה, עם המיקום, עם החלל הסובב. ניתן לבנות בריכה שכזאת שתתאים כמעט לכל מקום באשר הוא, בתנאי שניתן להכין את התשתית לכך. למשל, בריכת דגים אפשר ליצור עבור בעליו של בית פרטי או עבור אישה שרוצה לשדרג את המרפסת עם בריכה מיוחדת. בריכת דגים יכולה להתאים לגינה גדולה אך אפשר להתאים אותה גם לגינה די קטנה. הבריכות הללו יכולות לתפוס את תשומת הלב בכניסה לגן אירועים מרהיב ובמקומות נוספים. לצד שיח או עץ, פרחים או ירק, מזרקה, התוצאות נראות נפלא ונהדר. 

בריכה ואלמנטים משלימים 

בריכת נוי יפה ובה דגים יכולה להשתלב נהדר עם כל מיני אלמנטים רצויים. למשל, אפשר להוסיף גם אבנים מיוחדות או חלוקי נחל. אפשר למקם מזרקה או פסל מרהיב עין. אפשר ליצור זרימה בדרכים שונות, כך שלצד הדגים השוחים להם בעליזות, שומעים את פכפוך המים ונהנים משלווה שאין כדוגמתה. כאשר מכניסים את הטבע הביתה, מרגישים מן שלימות שכמותה לא הרגשתם זמן רב. 

עיצוב טבעי לחלוטין 

אתם רוצים ליצור פינה טבעית בבית שלכם, ליד המסעדה שלכם או במרפסת? אם אינכם יודעים למי לפנות, כעת יש לכם כתובת. ב-Wow design יודעים הכל על דגים, אקווריומים מיוחדים (גם ענקיים), דגי נוי, מפלים מלאכותיים שנראים טבעיים וכמובן גם בניית בריכת דגים. ליצירת מפל בגינה או בריכה של ממש, לבניית אקווריום בעיצוב אישי ופתרונות נוספים, אתם מוזמים לפנות ותיענו באדיבות ומקצועיות. 

בניית בריכת דגים