לשבת על הספה ולהרגיש בצלילה עם אקווריום ריף

לקטלוג אקווריום ריף>>

אקווריום הוא פריט נוי פופולארי מאוד, פריט שמכניס צבעוניות ושילוב בין חיים מצד אחד לרוגע מצד שני. תנועת הדגים והמראה שלהם מכניסים שלווה רבה גם כשהם נמצאים בתנועה. היום רבים לא מסתפקים עוד באקווריומים הסטנדרטיים עם דגי מים מתוקים אלא בוחרים אקווריום ריף, אקווריום עם מים מלוחים בו יכולים לחיות דגי ים ויצורים ימיים נוספים כמו שונית אלמוגים המהווה בסיס. השדרוג לאקווריום ריף משנה לחלוטין את מראה האקווריום. המראה הופך להיות מרשים ולא רק נחמד, והתחושה היא כאילו נמצאים בתוך סרט טבע המשדר מתוך האוקיינוס או אפילו, כשזהו גם אקווריום בעל מימדים גדולים, כאילו נמצאים בצלילה.

להכיר יצורים ייחודיים עם אקווריום ריף

אם אתם חובבי צלילות וים, אין ספק שאקווריום ריף הוא פריט חובה ממש עבורכם. אקווריום מסוג זה מהווה בית גידול ממש עבור היצורים שחיים בו, גם אם זהו בית גידול קטן. שונית האלמוגים מהווה בית לסוגים שונים של דגים כמו דגי ליצן (נמו) החיים בתוך הריף ודגים נוספים. הצבעוניות של דגי ים שונה לחלוטין מזו של דגי מים מתוקים שלמראה שלהם אנו רגילים. לדגי ים יש צבעים שקשה להאמין שקיימים, צבעי כחול, תכלת, צהוב, כתום ושלל צבעים נוספים. אקווריום ריף הוא גם מקום ליצורים כמו סוסוני ים או סרטנים שצריכים תנאי גידול מיוחדים.

אקווריום ממש בתוך הקיר

אם אקווריום מעלה אצלכם תמונה של אותה תיבת זכוכית בה שוחים כמה דגים, היום ישנה אפשרות להפוך את האקווריום לרהיט ממש או כחלק אינטגרלי מן הקיר. במיוחד אקווריום ריף, שדורש גם מידות גדולות יותר ממידותיו של אקווריום סטנדרטי, נבנה פעמים רבות כחלק אינטגרלי מתוך קיר, כאזור המפריד בין שני חללים בבית, כשההפרדה נעשית באופן אסתטי עם הרבה מאוד ערך מוסף לעיצוב הבית ולצבעוניות. אקווריום ריף מבוקש מאוד לא רק בבתים פרטיים אלא במשרדים, מסעדות ואפילו מרפאות. המראה המדהים שלהם, הרוגע והתנועה העדינה מוסיפים הרבה מאוד אסתטיקה ואווירה נעימה.

אקווריומים מיוחדים רק אצל מקצוענים

בניית אקווריום ריף דורשת תכנון קפדני, התאמה לתנאי המקום ומתן תנאים מבוקרים ואופטימליים לדגים וליצורי ים שבאקווריום. לכן, זוהי עבודה המתאימה רק למקצוענים ובעלי מומחיות בתחום כמו חברת Wow design העוסקת שנים בבניית אקווריומים ובעיצוב בתוך מים, כולל בריכות נוי, מסלעות עם מפלים ועוד.

אקווריום ריף